Nr lic. Pełna nazwa klubu E-Mail Lista rozgrywek Lista zawodników Zobacz
61 UKS Szarża Grudziądz Uczniowski Klub Sportowy Szarża Grudziądz rugby.grudziadz@gmail.com LISTA LISTA ZOBACZ
60 UKS Kraśniak Ciechanów Uczniowski Klub Sportowy Kraśniak Ciechanów LISTA LISTA ZOBACZ
59 Budowlani SA Łódź Budowlani Rugby Spółka Akcyjna biuro@rugbylodz.pl LISTA LISTA ZOBACZ
58 AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego Rzeszów LISTA LISTA ZOBACZ
57 UKS Elektryk Białystok Uczniowski Klub Sportowy Elektryk Białystok LISTA LISTA ZOBACZ
56 Fabrykanci Rugby Fabrykanci Rugby Club LISTA LISTA ZOBACZ
55 KS Marlin Ozorków Klub Sportowy Marlin Ozorków bogdanlew@interia.pl LISTA LISTA ZOBACZ
54 Husar Bolesławiec Klub Sportowy Husar Bolesławiec LISTA LISTA ZOBACZ
53 MKR Siedlce Miejski Klub Rugby Siedlce mkrugby@op.pl LISTA LISTA ZOBACZ
52 RK Dragons Dragons Zmigrod Rugby Klub grzegorzpiaskowski@wp.pl LISTA LISTA ZOBACZ
51 RC Częstochowa Rugby Club Częstochowa biuro@rcc.czest.pl LISTA LISTA ZOBACZ
50 RC Orkan Rugby Club Orkan Sochaczew rcorkan@gmail.com LISTA LISTA ZOBACZ
49 KS Wda Świecie Klub Sportowy Wda Świecie LISTA LISTA ZOBACZ
48 KS Rugby Dąbrowa Górnicza Klub Sportowy Rugby Dąbrowa Górnicza Sosnowiec LISTA LISTA ZOBACZ
47 RK Głogów Rugby Klub Głogów LISTA LISTA ZOBACZ
46 ŁKS Rugby Łódzki Klub Sportowy Rugby Łódź LISTA LISTA ZOBACZ
45 AZS-AWF Poznań AZS-AWF Poznań LISTA LISTA ZOBACZ
44 RK Zduńska Wola Rugby Klub Zduńska Wola LISTA LISTA ZOBACZ
43 KS Rugby Feniks Klub Sportowy Rugby Feniks LISTA LISTA ZOBACZ
42 Rugby Mosina Stowarzyszenie Sportowe Klub Rugby Mosina LISTA LISTA ZOBACZ
41 Włókniarz Zgierz Zgierski Klub Sportowy Włókniarz LISTA LISTA ZOBACZ
40 AZS Uniwersytet Zielonogórski Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego LISTA LISTA ZOBACZ
39 Sparta Żychlin Sparta Żychlin Rugby Klub LISTA LISTA ZOBACZ
38 Czarni Pruszcz Gdański Rugby Club Czarni Pruszcz Gdański LISTA LISTA ZOBACZ
37 OSiR Pobiedziska Ośrodek Sportu i Rekreacji Pobiedziska LISTA LISTA ZOBACZ
36 SKS Terpentyna Szkolny Klub Sportowy Terpentyna LISTA LISTA ZOBACZ
35 UKS Mileszki Uczniowski Klub Sportowy Mileszki LISTA LISTA ZOBACZ
34 MKS Koliber Sosnowiec MKS Koliber Sosnowiec rugby.bytom@gmail.com LISTA LISTA ZOBACZ
33 UKS Tur Chojnice Uczniowski Klub Sportowy Tur Chojnice LISTA LISTA ZOBACZ
32 Alfa Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy Alfa alfarugby@gmail.com LISTA LISTA ZOBACZ